بوی مهر, شور مدرسه

 

فرقی نمی کند چندمین بار است که روزهای اول مهر را تجربه می کنی. فرقی نمی کند که دانش آموزی, معلمی, پدر یا مادری, یا پدربزرگ یا مادر بزرگ! وقتی شور و شوق روزهای اول مهر بچه ها را می بینی, همه وجودت پر از هیجان کودکی و نوجوانی می شود. وقتی خنده های از ته دل و چشمهای پر ستاره و پچ پچ های در گوشی شان را میبینی, نمی توانی لبخند نزنی. وقتی نگاههای زیرزیرکی و ایما و اشاره هایشان را می بینی, وقتی صدای جیغ و فریادهای شادمانه شان را می شنوی, وقتی می بینی چطور با شور و هیجان از تابستانشان برای هم و برای تو تعریف می کنند, وقتی بعضی سربه زیر و باخجالت و بعضی بلند و خودمانی برایت می گویند که دلشان برایت تنگ شده بوده, وقتی روز اول, سر صف, برایت دست  می زنند و خوشحالند از دیدنت, ... وقتی همه اینها را می بینی و حس می کنی, می فهمی که چقدر این وروجکهای شیطان و بازیگوش و پر سروصدا را دوست داری.

و بعد دیگر مهم نیست که کدام کلاس می روی و کدام مدرسه. مهم نیست که می دانی با بعضی شان ماجراها خواهی داشت. مهم نیست که می دانی چند نفرشان دوستت ندارند... مهم این است که می دانی تو دوستشان داری- همه شان را-.مهم این است که می دانی...

/ 4 نظر / 23 بازدید
شهـلا

سلام دوس جونم ... وبت خیلی قشنگه ... خیلی خوشم اومد ، وب من در مورد " جوک و اس ام اس جدید " هست اگه دوس داشتی یه سر بهم بزن ، تبـادل لینک اتوماتیک هم داریم ، اگه مایل به تبادل لینک بودی لطفا اول به اسم وبم لینکم کن و بعد لینکتو برام ارسال کن تا لینکت تایید شه... ممنون . منتظرم.

الف.م

پاییزت مبارک [لبخند]

لیلا

[لبخند][گل]

زردالو

سلام خانم معلم [قلب]