سالی که رفت، سالی که آمد

 

سال 91 یک سال معمولی بود. یک سال متوسط که نه زیاد شادی داشت و نه (خدا رو شکر) غم چندانی. میشد سال خیلی بهتری باشه اگه سعی می کردم. خوشبختانه یا متاسفانه من قبول دارم که خیلی از نداشتنها و نبودنها و نشدنها تقصیر و متوجه خودم هست . تقصیر و متوجه تنبلیها و بی انگیزه بودنهام.

از نکته های مثبت زندگی من در سال 91 خودشناسی بود که رویش وقت گذاشتم و خدا رو شکر تا حد زیادی به نتیجه رسیدم.از نتیجه های عالی کار بر خویشتن، آرامش بیشتر بود برام که زندگیم رو راحت تر و بهتر و روانتر کرد. نکته دیگه این بود که یک سری از آدمها و مسایلی که چندان دلخواهم نبودند آرام آرام و آگاهانه از زندگیم بیرون رفتند یا کمرنگ شدند که باعث آرامش بیشترم شدند. چند مورد هم پیشرفتهای شغلی و شخصی بود که دیگه وقتش بود اتفاق بیافتنچون حاصل برنامه ها و تلاشهای قبلی بودند. سال 91 فهمیدم که مهمترین آدم زندگی هرکسی خودش هست پس اولویت زندگیم رو خودم قرار دادم.

امیدوارم سال 92 سال بهتری باشه. سالی که تنبلی و بی انگیزگی رو کنار بذارم و تبدیل بشم به همون دختر پر انرژی و پر از آرزوهای ریز و درشت و توانای چند سال قبل که هر چیزی رو که اراده می کرد به دست می آورد.

/ 4 نظر / 19 بازدید
saman

من از تمام آسمان یک باران را می خواهم ... و از تمام زمین یک خیابان را ... و از تمام تو یک دست ... که قفل شود در دست من .......

عزیزم بسیار عالی بود. مرحبا

عزیزم بسیار عالی بود. مرحبا